Služby

Přijďte se na chvíli zrelaxovat, protáhnout své tělo, věnovat si čas sami pro sebe a otevřít své srdce na nějaké z lekcí jógy.

Těším se na vás 

Jógová pozice

Jóga

Jóga pro začátečníky – Začínáte s jógou? Odhodláváte se přijít na svoji první lekci nebo si chcete protáhnout své tělo? Přijde si užít hodinovou lekci a udělat si tak čas sami pro sebe.
Lekce trvá 60 minut.

Jóga pro každý den – Stačí, když na podložce zaujmete pozici, která jak vašemu tělu i mysli pomůže najít ztracenou rovnováhu. U jógy pro každý den se zaměříme na Hatha jógové pozice.
Lekce trvá 90minut.

Jóga pro maminky a miminka – je určena pro maminky a jejich miminka od 2 měsíců. Jde hlavně o setkání a spolusdílení, než o fyzickou zátěž. I když na druhou stranu se i tak maminky protáhnou v jógových pozicích. A na konci každé lekce se s miminky i batolaty loučíme říkankou.
Lekce trvá 45 minut.

Ranní jóga – Co takhle nastartovat den ranní jógou? Ranní jóga pomůže nastartovat metabolizmus, sníží krevní tlak, protáhne tělo a hlavně dodá pozitivní energii. Ranní protažení totiž velmi pozitivně působí nejen na svaly, ale také na emoce, rozpoložení během dne a vnímání sama sebe. Během cvičení dochází k vyplavení hormonů, které dokážou zlepšit náladu a dodat energii na celý den.
Lekce trvá 60 minut

Jóga pro zdravá záda – Pobolívají vás z dlouhého sezení či stání čím dál častěji záda? 
Přijďte si protáhnout své tělo v asánách, postupně se naučit správné držení těla a k tomu si udělat čas sami pro sebe.
Lekce trvá 60 minut.

Jin jóga – Co je Jin jóga? Jóga, která je narozdil od Jang jógy pomalá. U pozic se klade důraz na delší a hlubší protahování tkání a soustředení se na ticho a klid. Přijďte se zklidnit a uvolnit pomocí asán. Díky tomu si vyčistíte myšlenky a budete se pak lépe soustředit na tady a teď. S každým Vaším výdechem napětí, jak z mysli tak i těla, vyprchá.
Lekce trvá 60 minut

Jóga pro rodiče a děti – je uzpůsobena dětem od 2 let (záleží na individualitě dítěte). Kdy se hravou formou dostává do ásan (pozic) určené dětem. Na začátku každé lekce se přivítáme, rozhýbeme, naučíme nebo zopakujeme nové pozice (především pomocí příběhu) a na závěr je relaxace, která probíhá hravou formou.
Lekce trvá 45 minut

Fit jóga – na lekcích se zaměříme na zpevnění a harmonizaci celého těla. Budeme posilovat hýždě, záda, břicho i ruce. Kromě toho se naučíme správné držení těla. A nejen díky tomu se budete cítit šťastnější a plní energie.
Lekce trvá 60 minut

Kundalini jóga – cvičení v rytmu, která odpovídají tempu života současného člověka. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům adaptace člověka na složité situace odehrávající se v jeho okolí, podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu a fyzické i psychické zdraví organismu. Jako jóga omlazující a ozdravující zahrnuje v sobě kundaliní jóga dynamická cvičení, statické pozice – asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Kundaliní jóga – to jsou pružná záda, silná imunita, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, důvěra ve svou vlastní sílu, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás. 
Zázraky se dějí pouze tehdy, kdy jsou Vaše srdce otevřená dokořán. Kundaliní jóga je věda o zkušenosti a vědomí, je to jóga, která nás probouzí uvnitř. Jestli se svět kolem Vás vytratil, máte problémy ve vztazích s lidmi, nejde-li vám podnikání, bolí Vás páteř, klouby, sužuje vás deprese.. pojďte to zkusit, dotkněte se toho.. Chcete-li změnit svět kolem sebe, musíte nejprve změnit sami sebe.
Lektorkou je Vlasta Zvolánková a lekce trvá 90 minut.

Korporativní jóga – Jóga určená pro zaměstnance ve firmách.

Individuální lekce – Jaké jsou výhody individuálních lekcí? Čas si určujete přímo vy sami a lekce je přizpůsobena vašim požadavkům a přáním.


Prostor pro workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Sledujte pozvánky v novinkách a na Facebooku.