Služby

Přijďte se na chvíli zrelaxovat, protáhnout své tělo, věnovat si čas sami pro sebe a otevřít své srdce na nějaké z lekcí jógy.

Těším se na vás 

Jógová pozice

Jóga

Jóga pro začátečníky – Začínáte s jógou? Odhodláváte se přijít na svoji první lekci nebo si chcete protáhnout své tělo? Přijde si užít hodinovou lekci a udělat si tak čas sami pro sebe.

Jóga pro každý den – Stačí, když na podložce zaujmete pozici, která jak vašemu tělu i mysli pomůže najít ztracenou rovnováhu.

Ranní jóga – Co takhle nastartovat den ranní jógou? Ranní jóga pomůže nastartovat metabolizmus, sníží krevní tlak, protáhne tělo a hlavně dodá pozitivní energii. Ranní protažení totiž velmi pozitivně působí nejen na svaly, ale také na emoce, rozpoložení během dne a vnímání sama sebe. Během cvičení dochází k vyplavení hormonů, které dokážou zlepšit náladu a dodat energii na celý den.

Jóga pro zdravá záda – Pobolívají vás z dlouhého sezení či stání čím dál častěji záda? 
Přijďte si protáhnout své tělo v asánách, postupně se naučit správné držení těla a k tomu si udělat čas sami pro sebe.

Jin jóga – Co je Jin jóga? Jóga, která je narozdil od Jang jógy pomalá. U pozic se klade důraz na delší a hlubší protahování tkání a soustředení se na ticho a klid. Přijďte se zklidnit a uvolnit pomocí asán. Díky tomu si vyčistíte myšlenky a budete se pak lépe soustředit na tady a teď. S každým Vaším výdechem napětí, jak z mysli tak i těla, vyprchá.
Lekce trvá 60 minut

Jóga děti – je uzpůsobena dětem tak, aby se hravou formou dostaly do ásan (pozic), které jsou právě určené dětem. Na začátku každé lekce se přivítáme, rozhýbeme, naučíme nebo zopakujeme nové pozice (především pomocí příběhu) a na závěr je relaxace, která probíhá hravou formou.

Fit jóga – na lekcích se zaměříme na zpevnění a harmonizaci celého těla. Budeme posilovat hýždě, záda, břicho i ruce. Kromě toho se naučíme správné držení těla. A nejen díky tomu se budete cítit šťastnější a plní energie.

Kundalini jóga – cvičení v rytmu, která odpovídají tempu života současného člověka. Tím, že sjednocuje všechny směry jógy, nejlépe odpovídá požadavkům adaptace člověka na složité situace odehrávající se v jeho okolí, podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu a fyzické i psychické zdraví organismu. Jako jóga omlazující a ozdravující zahrnuje v sobě kundaliní jóga dynamická cvičení, statické pozice – asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Kundaliní jóga – to jsou pružná záda, silná imunita, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, důvěra ve svou vlastní sílu, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás. 
Zázraky se dějí pouze tehdy, kdy jsou Vaše srdce otevřená dokořán. Kundaliní jóga je věda o zkušenosti a vědomí, je to jóga, která nás probouzí uvnitř. Jestli se svět kolem Vás vytratil, máte problémy ve vztazích s lidmi, nejde-li vám podnikání, bolí Vás páteř, klouby, sužuje vás deprese.. pojďte to zkusit, dotkněte se toho.. Chcete-li změnit svět kolem sebe, musíte nejprve změnit sami sebe.
Lektorkou je Vlasta Zvolánková

Korporativní jóga – Jóga určená pro zaměstnance ve firmách.

Individuální lekce – Jaké jsou výhody individuálních lekcí? Čas si určujete přímo vy sami a lekce je přizpůsobena vašim požadavkům a přáním.


Prostor pro workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Sledujte pozvánky v novinkách a na Facebooku.